Konaklamalı Turlar KRAKOW TURU

KONAKLAMALI
Fiyat
€129 Kişi Kişi
Süre
1 Gece 2 Gün
Tur Bölgesi
KRAKOW
Katılımcı Sayısı
56

DOĞU AVRUPA'NIN MUHTEŞEM ŞEHRİ KRAKOW

Kraków, Polonya'nın en eski ve en büyük üç şehrinden biridir. 2017 yılı itibarıyla şehirde 780.000 kişi yaşamaktadır. Tarihî şehir, Vistül Irmağı'nın Wawel Tepesi'nin ayağında Küçük Polonya'nın güneyinde kalmaktadır. Küçük Polonya Voyvodası'nın da 1999'dan beri başkentidir. Eskiden Kraków Voyvodası'nın başkentiydi.
  • Tur Hakkında Genel Bilgi
  • Tur Programı
  • Harita/Konum
  • Yorumlar
  • Benzer Turlar
  • Daha fazla bilgi

Neler içeriyor

Tur Bölgesi
Kalkış Yeri
VİYANA
Dönüş Yeri
KRAKOW
Ek Fiyatlar
Tek Kişilik Oda: €30

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel aracımız ile seyahat 🚌
Avusturya Gezi ikram ve hizmetleri 🍹
Otelde açık büfe Sabah kahvaltısı 🍱
4 veya 5 yıldızlı otelde, 2 kişilik odalarda konaklama 🏢
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti 👱

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Kişisel harcamalar
Tuz madeni giriş ücreti
Toplama Kampı Giriş ücreti

📆TARİH

. Tur:

💸FİYAT

Yetişkin: 129€

2 Yetişkin yanında 1 çocuk fiyatları
0-6 Yaş: 100 €

BİLGİ VE REZERVASYON
→Bilgi ve rezervasyonlarınız için Avusturya Gezi sayfasına mesaj gönderebilirsiniz.

📞TELEFON
+43 676 731 31 14

WHATSAPP
+43 676 731 31 14

📃NOT
Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Gümrükte bekleme süresine ve yol trafiğine bağlı olarak varış saatlerimiz saatimiz ile ilgili değişiklik olabilir.

Katılımcıların talebi veya zorunlu sebepler doğrultusunda program ile ilgili değişiklik olabilir.

→Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(Bir) hafta öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş bebek ve çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

  • 1. GÜN
  • 2. GÜN
1. GÜN

KRAKOW

Sabah 06:00'de Krakow’a doğru yola çıkıyoruz.
Öğle saatlerinde Krakow’a varış sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Polonya’nın eski başkenti olmasından dolayı ülkenin adeta kalbi olan ve Lehistan İmparatorluğuna 6 asır boyunca başkentlik yapmış bu kentte ilk olarak, kralların ikamet ettiği ve 553 yıl boyunca Lehistan’ın yönetildiği yer olan Wawel Sarayını ziyaret ediyoruz. Wawel Kalesinin kuruluşunun efsanevi canavarı Smocza Jamanın yaşadığı rivayet edilen yerden Polonya’nın en uzun nehri olan Wisła’yı (Vistül) izliyoruz. Wawel Sarayı ziyaretimizden sonra Kral Yolunu takiben eski şehir meydanına geçiyoruz. Yolda Polonyalı Papa 2. Jan Paul’un belli dönem yaşadığı evini, Maria Magdalena Meydanını, 12 Havariler Kilisesini göreceğiz. Eski şehir meydanına vardığımızda, dünyanın en güzel kiliselerinden biri kabul edilen, farklı kuleleri ve Hejnal melodisi ile ünlenmiş Azize Meryem Kilisesini göreceğiz. Kapalı Çarşı, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan ziyaretleriyle şehir turumuzu sonlandırıyoruz. Şehir turumuzun ardından yemek ihtiyacı için serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın ardından otelemize geçiyoruz.

2. GÜN

AUSCHWİTZ

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Bu süreye kadar şehir merkezinde boş vakitlinizi değerlendirebilir veya rehberimizin düzenleyeceği ekstra ücretli Tuz madeni turuna katılabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında Otobüsümüz ile Auschwitz ve Birkenau Toplama kamplarına geçiyoruz. 2. Dünya Savaşının tüyler ürpertici gerçeğini yansıtan Auschwitz toplama kampı turumuz başlıyor. Naziler tarafından Yahudiler, çingeneler, Polonyalılar başta olmak üzere bir çok etnik kökene uygulanan zulüm ve soykırımın merkezi haline gelmiş olan ve yaklaşık 1,3M insanın gaz odalarında can verdiği bu kampta, insanların yaşadıklarına dair izler, eşyalar ve gaz odalarında katledilen insanların yakıldığı fırınlara varıncaya kadar insanlık tarihinin en acı ve yüz kızartıcı günlerine tanıklık etmiş objeler görüyoruz. İnsanların evlerinden alınışından itibaren yaşanan süreci gözler önüne seriyor, kamp hayatı ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiler alıyoruz.
Bu hüzünlü gezimizin ardından akşam saatlerinde Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz.

More about KRAKOW

Henüz yorum yapılmamış, İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz :)

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız gizli kalacaktır. Sadece teyit amaçlıdır.

KONAKLAMALI
From €749
Erken Kayıt İndirimi
From €1295 €1195
KONAKLAMALI
From €1999 €1799
KONAKLAMALI
From €349 €299
KONAKLAMALI
From €149
KONAKLAMALI
From €349 €299
KONAKLAMALI
From €399
Sosyal ağlarda paylaşın
Close

KRAKOW TURU

Fiyat
€129 kişi kişi
Süre
1 Gece 2 Gün
Tur Bölgesi
KRAKOW
Katılımcı Sayısı
56

Lütfen bilgileri doğru giriniz, aksi halde rezervasyonunuz dikkate alınmayacaktır *


Aşağıdaki formu doldurup gönderin, sizi hemen arayıp bilgilendirelim *