KONAKLAMALI
Fiyat
€949 Kişi Kişi
Süre
7 Gece 8 Gün
Tur Bölgesi
More than 1
Katılımcı Sayısı
40

Tarih içinde Tarih GÜNEYDOĞU

Tarihte Yukarı Mezopotamya olarak bilinen topraklar, içinde onlarca medeniyeti ve kültürü barındırmış, Güneydoğu Anadolu bölgesidir. Buradaki şehirlerimiz, çok büyük bir kültürel mirasın üzerine kurulmuştur. Güneydoğu gezilecek yerler içinde, Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Mardin ve Antakya şehirleri, buralardaki tüm tarihi yerler dolaşılıp farklı bir coğrafya ve kültür tanınmış oluyor. Ayrıca Anadolu mimarisine sahip otellerde konaklanıyor ve geleneksel eğlencelere katılınıyor. Siz de Gap turu sırasında Güneydoğu’nun sıcaklığını hissedecek, Hasankeyf, Nemrut Dağı gibi dünya kültür mirası listesindeki ören yerlerini görecek ve çok farklı bir tatil yapacaksınız. Avusturya Gezi gezilecek yerler rotası ile sizi çok eğlendirecek…
  • Tur Hakkında Genel Bilgi
  • Tur Programı
  • Harita/Konum
  • Bu Tura Ait Fotoğraflar
  • Yorumlar
  • Additional Info
  • Benzer Turlar
  • Daha fazla bilgi

Neler içeriyor

Tur Bölgesi
ADANA , ADIYAMAN , BATMAN , DİYARBAKIR , GAZİANTEP , HATAY , MARDİN , ŞANLIURFA Discover Destinations
Kalkış Yeri
Avrupa'nın her yerinden
Dönüş Yeri
ADIYAMAN
Tur Başlangıç ​​Tarihi ve Saati
05/09/2020 07:00 View other Times
Ek Fiyatlar
Tek Kişilik Oda: €150

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
THY ile Dış hatlar ve iç hatlar gidiş ve dönüş uçak biletleri ✈
 Özel aracımız ile tüm şehir gezileri 🚌
  7 gece şehrin en iyi otellerinde konaklama 🏢
Akşam yemeği, 7 sabah kahvaltısı 🍱
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 Halfeti tekne turu 🚤
 Sıra gecesi
Nemrut dağına minibüslerle çıkış
Profesyonel rehberler eşliğinde tüm çevre gezileri 👱
 Avusturya Gezi otobüs içi ikram ve hizmetleri 🍹
 Seyahat sigortası
 Avusturya Gezi anısına çeşitli hatıralar 🎁
Profesyonel Fotoğraf Çekimleri 📷
Sürprizler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 ❌
Öğle yemekleri
Özel harcamalar

 

📆TARİH

. Tur: 5/12 Eylül
. Tur: 13/20 Eylül
. Tur: 3/10 Ekim
. Tur: 11/18 Ekim

 

💸FİYAT
Yetişkin Uçaklı 949€, Uçaksız 699€‘dan başlayan fiyatlarla.
Tek kişilik oda fark ücreti 150 €’dur.

2 Yetişkin yanında 1 çocuk fiyatları
0-2 Yaş Uçaklı 220€, Uçaksız 50€
2-10 Yaş Uçaklı 899€, uçaksız 649€ ‘den başlayan fiyatlarla.

 

ÖDEMELER

Kayıt yapılırken 449 € ön ödeme olarak alınır, kalan bakiye ise hareket tarihinden 45 gün önce ödenmelidir. İptallerde 449 € geri aide edilmez. Tura 20 gün kala iptallerde ödemenin tamamı geri aide edilmez, gezi bedelinin %100 ü cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir. Son 20 Gün’e kadar isim değişikliği yapılabilir.

 

BİLGİ VE REZERVASYON
Bilgi ve rezervasyonlarınız için Avusturya Gezi sayfasına mesaj gönderebilirsiniz.

📞TELEFON
+43 676 731 31 14

WHATSAPP
+43 676 731 31 14

📃NOT
Avrupa’nın her yerinden turlarımıza katılabilirsiniz.
Viyana dışından katılmak isterseniz yeni fiyat talep ediniz.

Uçak biletlerinde fiyat artışlarına göre ücretlerde değişiklikler olabilir. Müşteri temsilcinizden güncel fiyatı öğrenebilirsiniz.
 Kontenjanlarımız sınırlıdır.
 Katılımcıların talebi veya zorunlu sebepler doğrultusunda program ile ilgili değişiklik olabilir.
Yol trafiğine bağlı olarak varış saatimiz ile ilgili değişiklik olabilir.

 

🚌KULLANILACAK ARAÇLAR

→Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.
27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

→Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(Bir) hafta öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–10 yaş bebek ve çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

  • Gezilecek yerler
Gezilecek yerler

Adana Hatay / Antakya Gaziantep Şanlıurfa / Harran / Halfeti Mardin / Midyat / Dara / Beyaz Su Batman / Hasankeyf Diyarbakır Adıyaman

Adana, Ulucami Külliyesi, Sabancı Camii, Saat Kulesi, Taş Köprü, Tarihi Kazancılar Çarşısı, Ramazanoğulları Konağı, Tepebağ Höyüğü, Antakya, Hatay Arkeoloji Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Habib-i Neccar Camii, Harbiye, Şelaleler, Uzun çarşı, İskenderun sahili, Gaziantep, Zeugma müzesi, Kültür Yolu, Kale, Hamam Müzesi, Kurşunlu Han, Bakırcılar çarşısı, Tahmis Kahvesi, Bey mahallesi, Halfeti, Tekne Turu, Rumkale, Şavaşan Köyü, Şanlıurfa, Göbekli tepe, Balıklıgöl, Gölbaşı Parkı, Gümrük Hanı, Hz. İbrahim Mağarası, Halil-ür Rahman Camisi, Şanlıurfa Kalesi, Rizvaniye camisi, Hz. Eyüp Peygamber Sabır Makamı, Mutfak müzesi, Harran, Mardin, Midyat Deyrulzafaran manastırı, Kasımiye Medresesi,Mardin Ulu Cami, Devlet Konukevi, Tellallar Çarşı, Cumhuriyet Meydanı, Kayseriyye Bedesteni, Dara Mezopotamya Harabeleri, Mardin Evleri, Midyat Saat Kulesi, Beyazsu, Mardin Bakırcılar Çarşısı, Batman, Hasankeyf
Diyarbakır, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Ulu Camii, Hevsel Bahçeleri, On Gözlü Köprü, Diyarbakır Surları, Mardin Kapı, Urfa Kapı, Harput Kapı, Keçi Burcu, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Ahmet Arif Evi, Dağ Kapı, Adıyaman, Nemrut Dağı,Nemrut Dağı Milli Parkı, Perre Antik Kenti, Cendere Köprüsü, Arsemia Antik Kenti,Atatürk Barajı, Karakuş Tümülüsü, Nissibi Köprüsü


 

More about ADANA Discover ADANA

More about ADIYAMAN

More about BATMAN

More about DİYARBAKIR

More about GAZİANTEP

More about HATAY

More about MARDİN

More about ŞANLIURFA

Henüz yorum yapılmamış, İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz :)

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız gizli kalacaktır. Sadece teyit amaçlıdır.

More about this tour

Güneydoğu’da gezilecek bazı yerler:

Hasankeyf : Dicle nehrinin ikiye ayırdığı Batman’ın ilçesidir. 10.000 yılı aşkın tarihi olan ve kültürel hazineye sahip bir yerdir. Güneydoğu’da görebileceğiniz en muhteşem tarihi eserlerden biridir.

Nemrut Dağı : Adıyaman’ın Kahta ilçesi sınırları içerisinde yer alan 2.150 metre yüksekliğinde bir dağ olup, milattan önceki krallıklardan Yunan ve Perslerin heykelciklerinin, kral başlarının, oyma taş mezarların bulunduğu, Unesco dünya mirası listesindeki çok önemli bir tarihi yerdir. Gap turları buraya uğramadan geziyi tamamlamazlar.

Harran Ovası : Tarihi Harran kentinin üzerinde olduğu, adından milattan önceki dönemde de bahsedilen, Şanlıurfa’dan Suriye sınırına kadar uzanan çok geniş bir ovadır. Adı şarkılara konu olmuş Harran Ovası, Güneydoğu gezilecek yerler listenizin başında gelmelidir.

Mardin Evleri : Sarı kalker taşından yapılan, çok eski yıllardan bu yana dayanan dış yapısıyla ünlü, taş ağırlıklı, çok penceresi olmayan farklı bir mimariyle yapılan evlerdir. Her yıl on binlerce kişinin ziyaretine uğrar.

Balıklı Göl : Şanlıurfa şehir merkezinde bulunan, Hz.İbrahim’in ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen, içinde kutsal sayılan balıkların yüzdüğü alandır. İlin en çok ziyaretçi çeken yeridir. Gap gezileri kapsamında da ziyaret edilir.

Halfeti Gölü : 15 yıl önce yapılan Birecik barajının sularıyla su altında kalmış olan bölgede yapay bir göl oluşmuş durumda. Doğanın içinde oluşan bu gölde şimdileri tekne turları düzenleniyor. Gap turları kapsamında katılmak isterseniz tekne turları ile Halfeti’yi görebilirsiniz.

Atatürk Barajı : Fırat Nehri üzerindeki baraj, 1983’te yapılmaya başlanıp 1992’de hizmete açılmıştır. Şanlıurfa sınırları içerisinde olup 170 metre yüksekliğindedir.

Eski Antep Çarşısı : Turistik çarşı olarak da bilinir. Gaziantep’in Şahinbey ilçesindedir. 4 adet giriş çıkış kapısı bulunup 4 dönümlük bir alana kurulmuştur. Gap gezileri genelde burada alışveriş yaparak noktalanır. Sevdiklerinize yörenin özel hediyeliklerinden alabilirsiniz.

gap turları

Zeugma Mozaik Müzesi : Gaziantep’te olup, dünyanın önemli müzeleri arasındadır. Roma ve Geç Antik Döneme ait mozaik, fresk, çeşme, sütun ve heykeller vardır.

Telkari: Mardin yöresine ait bir gümüş işleme sanatı olan ve bölgeye de adını veren telkârilerden alabilirsiniz. İlçedeki dükkanlardan hediyelik eşyalar bulacaksınız.

Midyat: Dinlerin ve dillerin buluşma noktası olarak kabul edilen Mardin ilçesidir. Köyleri, taş evleri, camileri, kiliseleri ve otelleri ile meşhurdur. Özellikle burada çekilen dizilerle meşhur olan Midyat, Gap turları ile Güneydoğu gezilecek yerler rotasında yer almaya başlamıştır.

Saint Pierre Kilisesi: Antakya’da 13 metre derinliğinde, 9.5 metre genişliğinde ve 7 metre yüksekliğinde bir mağaradan oluşmaktadır. Hıristiyanlığın en eski kiliselerinden biri olarak kabul edilir. Gap gezileri sayesinde burayı da keşfedebilirsiniz.

KONAKLAMALI
From €749
Erken Kayıt İndirimi
From €1295 €1195
KONAKLAMALI
From €129
KONAKLAMALI
From €1999 €1799
KONAKLAMALI
From €349 €299
KONAKLAMALI
From €149
KONAKLAMALI
From €349 €299
KONAKLAMALI
From €399
Sosyal ağlarda paylaşın
Close

GÜNEYDOĞU 8 GÜN 7 GECE

Fiyat
€949 kişi kişi
Süre
7 Gece 8 Gün
Tur Bölgesi
More than 1
Katılımcı Sayısı
40

Lütfen bilgileri doğru giriniz, aksi halde rezervasyonunuz dikkate alınmayacaktır *


Aşağıdaki formu doldurup gönderin, sizi hemen arayıp bilgilendirelim *